دیوارپوش طرح دار مهد کودک

دیوارپوش طرح دار مهد کودک برای ایمن سازی و تامین امنیت کودکان مورد استفاده قرار می گیرد؛ دیوارپوش طرح دار مهد کودک در طرح ها و رنگ های شاد و متنوع تولید و عرضه می گردد.

استفاده از دیوارپوش های طرحدار علاوه بر تامین امنیت کودک، برای رفع دغدغه های والدین نیز بسیار تاثیر گذار و مؤثر می باشد.

دیوار پوش طرح دار مهد کودک

فضاهایی نظیر مهدکودک، مکان مناسبی برای شادی و لذت بردن کودک از محیط اطراف به شمار می رود، به هر میزان که این محیط ایمن سازی شده باشد، به همان میزان مورد استقبال و توجه والدین نیز قرار می گیرد، استفاده از رنگ های شاد و متنوع می تواند در روحیه کودکان، در هنگام استفاده از این محیط ها تاثیر زیادی بگذارد؛ به کمک دیوارپوش طرحدار مهدکودک این امر به خوبی میسر شده است.

ویژگی ها و مزایای دیوارپوش طرح دار مهد کودک

دیوارپوش طرحدار مهدکودک، یکی از ملزومات لازم و ضروری برای محیط های مهدکودک به شمار می رود، استفاده از این دیوارپوش ها به دلیل خاصیت ضربه پذیری بالا، در صورت برخورد کودک، هیچ گونه آسیبی به بدن وارد نمی کند. طرح ها و رنگ های مورد استفاده در این نوع دیوارپوش ها علاوه بر تاثیر گذاری بر رشد فکری و عاطفی کودک، زمینه ساز قدرت تخیل و بروز خلاقیت در کودک می شود.

رنگ و طراحی محیط با رفتار و خلق و خوی کودک رابطه مستقیم دارد، این دیوارپوش ها در صورت کثیفی و به منظور رعایت اصول بهداشتی به راحتی قابلیت شستشو و نظافت را دارند.

از مزایای دیوارپوش طرحدار مهد کودک، کیفیت بالا، کاملا بهداشتی، قابلیت ضربه پذیری بالا، عدم وجود لبه های تیز و خراش دار و قیمت مناسب را می توان عنوان کرد.

کفپوش طرحدار مهد کودک

کفپوش طرحدار اتاق کودک مانند دیوارپوش طرحدار مهدکودک، دارای خاصیت ارتجاعی و ضربه پذیری بالا، به منظور کاهش و کنترل صدمات احتمالی است.

کف پوش طرح دار مهد کودک

کفپوش طرحدار اتاق کودک، با بکارگیری رنگ ها و طرح های متنوع علاوه بر جذب کودک برای استفاده از آن، ترکیب رنگ های بکار رفته در این نوع کفپوش زیبایی و جلوه خاصی به فضای مورد نظر می دهد.

این کفپوش ها فاقد لبه های تیز و خطرناک برای استفاده کودک می باشند و با سفارش و خرید آن، والدین از لحاظ تامین سلامت کودک آسوده خاطر خواهند بود.

کفپوش طرحدار اتاق کودک به راحتی نصب و راه اندازی می شود، لبه های پازلی شکل موجود در این نوع کفپوش، به آسانی در هم قرار گرفته و مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل رعایت اصول بهداشتی این کفپوش به راحتی قابلیت نظافت و شستشو را دارد.

همچنین به دلیل طرحی منحصر به فرد این محصول، قابلیت استفاده از هر دو طرف کفپوش امکان پذیر می باشد.

مواد بکار رفته در این نوع کفپوش کاملا بهداشتی و سازگار با پوست کودک است و هیچ گونه خطری با خود به همراه ندارد.

از ویژگی های بارز این محصول، ضد آب بودن آن می باشد. نصب و جابجایی کفپوش به راحتی انجام می گیرد و در هر فضایی که مد نظر بود، قابلیت استفاده را دارد.

یکی از اصول مهمی که در کفپوش طرحدار اتاق کودک و همینطور دیوارپوش طرحدار مهدکودک باید توجه ویژه به آن شود، کیفیت محصول می باشد.

نظر به اینکه در موضوع کودکان حساسیت هایی همواره مد نظر قرار دارد، محصول مربوطه باید از مواد اولیه استاندارد و مناسب تولید شده باشد. چرا که به دلیل پوست حساس کودک، اگر این اصل در نظر گرفته نشود، ممکن است موجب ایجاد مشکلات پوستی برای کودک گردد.

مورد مهم دیگر که باید در این محصولات لحاظ شود، ضخامت مناسب آن است، که این مورد هم در کنترل آسیب ها به کودک بسیار حایز اهمیت می باشد.

شرکت رنگین فوم همچنین محصولات تاتامی و استپ سه لایه را نیز عرض می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *