استپ 3 لایه

استپ 3 لایه یکی از محصولات ورزشی که کاربرد گسترده ای در باشگاه های ورزشی دارد می باشد.

استپ 3 لایه به دلیل برخورداری از استانداردهای لازم، در هنگام تمرینات ورزشی ایمنی و سلامت ورزشکاران را تامین می نماید، این محصول ورزشی در سالن های بدنسازی، ایروبیک، پیلاتس و رشته های مختلف ورزشی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

استپ 3 لایه شباهت بسیاری با محصول تاتامی دارد.

استپ بهترین گزینه برای انجام حرکات ورزشی همراه با موسیقی به شمار می رود؛ این محصول از سطح زمین ارتفاع مناسبی را به وجود می آورد که این امر، ورزشکار را در انجام حرکات ورزشی یاری می کند ، همچنین استفاده از این محصول برای انجام تمرین های ورزشی در منزل نیز امکان پذیر می شود.

استپ سه لایه
استپ رنگی، استپ بدنسازی و تخته استپ نام های دیگر این محصول می باشد.

یکی از حرکتهای مهم و سخت که در ورزش بدنسازی مورد استفاده قرار می گیرد، حرکت اسکات می باشد ، به وسیله استپ بدنسازی انجام این حرکت به راحتی میسر می شود، این محصول با ضخامت های سه و چهار لایه به ورزشکاران ارائه می گردد ؛ هرچند بنا به سفارش مشتری تولید آن در ضخامت های دو و پنج لایه نیز امکان پذیر می باشد.

استپ 3 لایه در انجام حرکات ورزشی و افزایش عملکرد ورزشکار کمک شایانی را انجام می دهد.

استپ 3 لایه از آسیب وارد شدن به ورزشکار در هنگام انجام فعالیت های ورزشی جلوگیری به عمل می آورد.

حفظ ایمنی و سلامت ورزشکار، یکی از اصول کلیدی و تاثیر گذار در هر ورزشی به شمار می رود.

انجام فعالیت های ورزشی اگر چه آثار مثبتی برای سلامتی بدن ورزشکار با خود به همراه دارد اما ممکن است در برخی مواقع انجام این فعالیت ها همراه با آسیب جسمانی جدی باشد. عدم استفاده از تجهیزات مناسب و استاندارد، می تواند یکی از دلایل عمده این آسیب ها باشد.

رعایت نکردن اصول ایمنی در مکان های ورزشی نیز احتمال آسیب دیدگی را افزایش می دهد، بر همین اساس ایجاد محیطی استاندارد و ایمن، برای انجام فعالیت های ورزشی بسیار اهمیت دارد.

اولین اصل در این زمینه استفاده از تجهیزات استاندارد و با کیفیت، برای کاهش آسیب های احتمالی می باشد ، از طرفی هدف از انجام ورزش و فعالیت های ورزشی، حفظ و ارتقای سطح سلامت بدن می باشد.

علاوه بر تامین سلامت جسمی، فعالیت های ورزشی از لحاظ روانی نیز بسیار تاثیرگذار و موثر است.

انجام فعالیت های ورزشی شادابی و نشاط را برای فرد به ارمغان می آورد. همچنین امروزه با گسترش ابزارهای ارتباطی و کم تحرکی به وجود آمده در اثر استفاده از این ابزارها، نیاز به انجام فعالیت های ورزش بیش از پیش احساس می شود. به همین منظور اولین گام در جهت انجام فعالیت های صحیح ورزشی، استفاده از تجهیزات و ملزومات مرغوب و با کیفیت در این زمینه می باشد. یکی از تجهیزات با کیفیت و مرغوب که علاوه بر استاندارد بودن، در حفظ سلامتی ورزشکار نقش پررنگی را بازی می کند، استپ 3 لایه است. این محصول در هنگام تمرین های ورزشی، در کاهش آسیبهای احتمالی بسیار تاثیر گذار و حائز اهمیت می باشد.

ویژگی های و خصوصیات استپ 3 لایه

در ساختار استپ 3 لایه، از فوم مرغوب و با کیفیت استفاده شده است. فوم به کار رفته در این محصول، علاوه بر کیفیت بالا، کاملا بهداشتی بوده و سازگاری مناسبی با پوست بدن ورزشکار دارد.

ویژگی های و خصوصیات استپ 3 لایه

قابلیت استفاده از این محصول در منزل و سالنهای ورزشی وجود دارد.

استپ ورزشی متناسب با سلیقه های مختلف در رنگ های متنوع و شاد تولید و عرضه می گردد. به منظور انجام حرکات مناسب ورزشی، در این محصول لبه های تیز و سفت وجود ندارد.

یکی از ویژگی های موثر و تاثیر گذار این استپ، نرمی و سبکی قابل توجه آن می باشد که این مورد حمل و جابجایی استپ را به سهولت امکان پذیر نموده است.

ضخامت مناسب محصول نیز یکی از جنبه ‌های کاربردی آن به شمار می رود. برای راحتی در حمل استپ ورزشی، در دو طرف آن، دستگیره هایی تعبیه شده است. خاصیت ارتجاعی مناسب محصول نیز بسیار مورد توجه می باشد. خاصیت ضربه گیری استپ از آسیب وارده به پا، عضلات کمر و ستون فقرات در هنگام انجام فعالیت های ورزشی ممانعت به عمل می آورد. تولید استپ ایروبیک در دو مدل ساده و آجدار با ضخامت های متفاوت صورت می گیرد. در صورت آلودگی و کثیفی این استپ در هنگام تمرین های مداوم ورزشی، قابلیت شستشو و نظافت آن نیز وجود دارد. طراحی استپ 3 لایه در اندازه های مناسب، دقیق و با سطحی کاملاً استاندارد صورت گرفته است. در هنگام انجام فعالیت های ورزشی، ستون فقرات تحت تاثیر فشار وارد شده از ناحیه کف پا می باشد. به همین دلیل این قسمت بدن از حساسیت بالایی برخوردار است. در صورت انجام حرکات بر روی سطح سفت و محکم، بر روی بدن ورزشکار تاثیرات منفی زیادی را بر جای می گذارد. بر همین اساس، استپ 3 لایه فومی، در انجام بهینه فعالیتهای ورزشی نقش پررنگ و حائز اهمیتی را بر عهده دارد. نرمی و انعطاف پذیری این محصول در بهبود عملکرد ورزشکار بسیار موثر می باشد. یکی از ویژگی های مورد توجه این محصول، قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است که امکان سفارش و خرید استپ را برای اغلب مردم فراهم می سازد.

کاربرد و نکات مهم در مورد استپ 3 لایه

استپ 3 لایه در ورزش های بدنسازی، ایروبیک، یوگا و پیلاتس و همینطور ژیمناستیک به طور گسترده و فراوان مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این محصول، ورزشکاران می توانند در فعالیت ‌های ورزشی خود سرعت و ریتم مفید و مناسب را ایجاد کنند.

کاربرد و نکات مهم در مورد استپ 3 لایه

مربیان ورزشی، از استپ بدنسازی به منظور آموزش حرکات مختلف و متنوع به ورزشکار بهره می برند. علاوه بر کاربرد این محصول در سالن های ورزشی، امکان استفاده از آن در محیط خانه و فضا های سرباز مانند پارک وجود دارد. یکی از نکات مهمی که در این زمینه باید مورد توجه قرار بگیرد، ارتفاع مناسب استپ با سطح زمین می باشد. ارتفاع محصول باید متناسب با نوع کاربرد و نحوه انجام فعالیت های ورزشی باشد. عدم رعایت این امر می تواند موجب ایجاد آسیب در پاها و زانو ها شود. عامل اصلی و کلیدی برای حفظ امنیت و سلامت ورزشکار در هنگام استفاده از استپ 3 لایه، خاصیت ارتجاعی مناسب آن می باشد. این ویژگی مهم و شاخص امنیت و سلامت ورزشکار را به بهترین نحو تامین می سازد.

بافت استپ 3

مواد اولیه با کیفیت و مرغوب به کار رفته در بافت استپ 3 لایه فومی، ویژگی ها و مزایای شاخصی را با خود به همراه دارد. بر همین اساس، در اثر ضربات وارد شده بر روی سطح استپ به وسیله پا، برای زانوها هیچ گونه آسیبی را به همراه ندارد. این محصول در عین انعطاف پذیری و نرمی مناسب، از مقاومت قابل توجهی نیز برخوردار می باشد. سوزاندن چربی های اضافی بدن، تقویت استقامت بدن و سیستم تنفس، افزایش قوای جسمانی ورزشکار، کمک به تقویت ماهیچه ها و عضلات ورزشکاران رشته بدنسازی، تقویت و بهبود سیستم قلب و عروق، از مزایای مهم و قابل توجه استفاده از استپ 3 لایه فومی و استاندارد به شمار می رود. هر لایه از محصول به طور معمول سه سانتیمتر ارتفاع دارد. از نظر استاندارد، سه لایه تعداد لایه های آن می باشد اما نظر به سلیقه و سفارش مشتری امکان افزایش لایه های بیشتر میسر می شود. همچنین محصول در طیف متنوعی از رنگ بندی موجود می باشد که می ‌توان بنا بر سلیقه مشتری به صورت تک رنگ، دو رنگ و حتی رنگارنگ نیز طراحی و تولید گردد. با انتخاب و خرید استپ 3 لایه فومی و با کیفیت، می توان به انجام ورزش مفرح و جذاب ایروبیک اقدام نمود. همچنین انجام بعضی از حرکات ورزش بدنسازی نیز با این محصول میسر می گردد. صرفه اقتصادی استپ 3 لایه، امکان سفارش و خرید محصول را به سهولت محقق می سازد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *